Regal Manisa Servisi

Regal servisi
Regal servisi sayfamıza hoşgeldiniz, Beyaz eşya bakım, onarım ve servis hizmetlerini uzun yıllardır vermekteyiz, Regal teknik servisi olarak müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen hizmet ve servis anlayışımızla siz değerli müşterilerimize 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Sahip olduğunuz Regal marka cihazınız için ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenlik esaslarından ödün vermeden hizmet veren Regal beyaz eşya servisi; montaj bakım arıza ile ilgili kaliteli çözümler sunarken sizleri uzun ömürlü Cihazların sahibi yapıyor, tamir işlemini kalıcı sonuçlar sağlayacak şekilde gerçekleştirerek ömürlük kullanımlarınıza katkıda bulunuyor. Regal Beyaz eşya servis ekibimizden merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Telefon vasıtasıyla bizlere ulaşabilir uzman Regal servis personelimizden istediğiniz zaman destek alabilirsiniz. Regal yedek parça ve servis konusunda uzman ve eğitimli teknik personelimize servis hizmeti hakkında istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Ekibimiz her gün onlarca müşterinin servis talebine hızlı ve garantili bir şekilde yanıt vermektedir. Beyaz eşya, kombi ve klimanızın bakım ve onarımlarını garantili bir şekilde yapmaktayız. Servis alt yapısı yetkili servis teknisyenlerinden oluşmaktadır, arıza ve bakım şikayetleriniz beyaz eşya konusunda en iyi şekilde servis alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Regal Servisi konusunda en iyi çözümleri sunan teknik servis danışmanlarıyla; bozuk olan Regal cihazınızı ilk gün ki kadar verimli ve düzgün çalışır duruma getiren servis hizmetlerini vermektedir. Regal servis ekiplerimiz en kısa sürede adresinize gelerek cihazınızın sorunlarını yerinde çözerler.

Regal Servisi olarak neler yapıyoruz ?
Uzman ekiplerimizle 7/24 teknik servis hizmeti veriyoruz
Konusunda uzman personelimiz ve ekiplerimizle Regal teknik servis hizmeti veriyoruz.

Servis, bakım, tamir ve kontrol hizmetlerinde sorunlar tesbit edilerek sizden onay alınır daha sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde parça değişimi yapılır. Servis sırasında cihaz parçalarından herhangi birinin değişmesi durumunda mutlaka orijinal Arçelik yedek parçası kullanılır ve değişen parça size teslim edilir. Arıza ve sorunlarınıza hızlı bir şekilde çözüm bulunur. Kaliteli hizmet ve orjinal Regal yedek parçalarıyla teknik servis hizmetini sorunsuz bir şekilde almış olursunuz.
Regal çamaşır makinası bakım ve onarımı,
Regal fırın tamiratı,
Regal bulaşık makinesi servisi,
Regal elektrik süpürgesi servisi,
Regal buzdolabı bakım, onarım ve servisi,
gibi servis ihtiyaçlarınız uzman kadromuzla çözüme kavuşturulmaktadır.


Bize ulaşmak için çağrı merkezimizle görüşmeniz yeterli

Regal Beyaz Eşya Servisi Telefon Numarası : 0236 232 7 232