Frigidaire Manisa Servisi

Frigidaire servisi Frigidaire servisi yılların vermiş olduğu teknik bilgi birikimi, deneyim ve tecrübeye dayanarak Manisa'da Beyaz Eşya, Kombi ve Klima Servisi olarak faaliyet göstermektedir. Teknolojik gelişmeleri yakından izleyen profesyonel teknik servis ekibimiz cihazınızın her türlü sorununu ve arızasını profesyonelce çözmektedir. Size daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet vermek için Maraş'ın her noktasında bulunan uzman servis ekibimiz her zaman hizmetinizdedir


Manisa teknik servis olarak Frigidaire cihaz arızalarında Güler yüzlü personellerimiz uygun fiyatlarımız ve geniş araç filomuzla 7/24 çalışmaktayız. Frigidaire ürün arızalarına yönelik her türlü sorularınızı uzman personelimize sorabilirsiniz.

Frigidaire Servisi olarak güvenilirlikten ve kaliteden ödün vermeden %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet veriyoruz. Cumartesi ve Pazar günleri de hizmet vermekteyiz. Yapmanız gereken çağrı merkezi servis numaralarından bize ulaşmanız. Servis gerektiren Frigidaire kombinizi bir kaç saat içinde tamir ediyoruz ve değişen parçalar için 1 yıl garanti veriyoruz. Üstelik piyasadaki en hesaplı Frigidaire cihaz tamirini biz yapıyoruz.

Frigidaire Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.
Servisimiz uzun yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız yılların yetkili servis tecrübesine sahiptir. Gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,yetkili servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.
Frigidaire Servisleri olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, müşteri odaklı ve sürekli kendini geliştiren müşterisinin her koşulda yanında olduğunu hissettiren Frigidaire servisidir. Sunduğumuz Frigidaire servis hizmetini sürekli geliştiren bir organizasyon ve çağın gerekliliklerini yerine getiren modern, kaliteye önem veren çağdaş bir Frigidaire servisi olarak görev yapmaktayız.
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya diğer sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Müşterilerimiz bizim için değerlidir, geçiştirme servis hizmeti yerine kalıcı ve güvene dayalı uzun süreli hizmetler sunma gayreti içerisindeyiz.
Servis, bakım, tamir ve kontrol hizmetlerinde sorunlar tesbit edilerek sizden onay alınır daha sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde parça değişimi yapılır. Servis sırasında cihaz parçalarından herhangi birinin değişmesi durumunda mutlaka orijinal Arçelik yedek parçası kullanılır ve değişen parça size teslim edilir. Arıza ve sorunlarınıza hızlı bir şekilde çözüm bulunur. Kaliteli hizmet ve orjinal Frigidaire yedek parçalarıyla teknik servis hizmetini sorunsuz bir şekilde almış olursunuz.
Frigidaire çamaşır makinası bakım ve onarımı,
Frigidaire fırın tamiratı,
Frigidaire bulaşık makinesi servisi,
Frigidaire elektrik süpürgesi servisi,
Frigidaire buzdolabı bakım, onarım ve servisi,
Frigidaire klima bakım, onarım ve servisi,
Frigidaire kombi bakım, onarım ve servisi,
gibi servis ihtiyaçlarınız uzman kadromuzla çözüme kavuşturulmaktadır.
Servisimiz Profesyonel hizmetimizden faydalanmak ve detaylı bilgi edinmek için 0236 232 7 232 numaralı çağrı merkezi telefonlarımızdan bizleri arayabilir ya da iletişim formumuzu doldurarak kayıt yaptırabilirsiniz.